Info about Robert Bryczek
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 18 |
| Loss | 6 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 42 inch (107 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Poland |
Robert Bryczek
18 - 6 - 0
(W-L-D)
Poland
Denis
Farkaš

Daniel
Toledo
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
8:3433
Avg fight time
99
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 2 |
| FEN | 3 |
| ICW | 1 |
| IRFA | 1 |
| MMAA | 2 |
| OKMMA | 7 |
| PLMMA | 4 |
| SF | 1 |
| SK | 1 |
| Not defined | 2 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 18 |
| Loss | 6 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 42 inch (107 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Poland |