Info about Cam Rowston
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 14 |
| Loss | 3 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 45 inch (114 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Australia |
Cam Rowston
14 - 3 - 0
(W-L-D)
Australia
Michel
Silva

Daniel
Frunza
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
7:1829
Avg fight time
77
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 1 |
| BRACE | 4 |
| DWCS | 2 |
| EMMA | 2 |
| NBCSP | 2 |
| SFL | 1 |
| SFMMA | 2 |
| SMMA | 3 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 14 |
| Loss | 3 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 45 inch (114 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Australia |