Info about Talisson Teixeira
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 9 |
| Loss | 1 |
| Draw | 0 |
| Reach | 83.1 inch (211 cm) |
| Leg Reach | 43 inch (109 cm) |
| Style | Striker |
| Country | Brazil |
Talisson Teixeira
9 - 1 - 0
(W-L-D)
Brazil
Marcos
Bruno

Arthur
Fonseca
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
3:1413
Avg fight time
88
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 3 |
| DFC | 1 |
| DWCS | 1 |
| LFA | 2 |
| MFF | 1 |
| PFC | 1 |
| SFT | 2 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 9 |
| Loss | 1 |
| Draw | 0 |
| Reach | 83.1 inch (211 cm) |
| Leg Reach | 43 inch (109 cm) |
| Style | Striker |
| Country | Brazil |