Info about Junior Tafa
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 6 |
| Loss | 5 |
| Draw | 0 |
| Age | 24 |
| Last Weigh-In | 242 lbs (110 kg) |
| Reach | 72 inch (183 cm) |
| Leg Reach | 43 inch (109 cm) |
| Style | Kickboxing |
| Country | New Zealand |
Junior Tafa
6 - 5 - 0
(W-L-D)
New Zealand
Bruno
Santos

Lukasz
Sudolski
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
5:5422
Avg fight time
44
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 6 |
| BCF | 1 |
| BP | 1 |
| EMT | 3 |
| GK | 7 |
| HEX | 1 |
| NLB | 1 |
| Rizin | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 6 |
| Loss | 5 |
| Draw | 0 |
| Age | 24 |
| Last Weigh-In | 242 lbs (110 kg) |
| Reach | 72 inch (183 cm) |
| Leg Reach | 43 inch (109 cm) |
| Style | Kickboxing |
| Country | New Zealand |