Info about Ikram Aliskerov
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 17 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Reach | 76 inch (193 cm) |
| Leg Reach | 40 inch (102 cm) |
| Style | Combat Sambo |
| Country | Russia |
Ikram Aliskerov
17 - 2 - 0
(W-L-D)
Russia
Khamzat
Sakalov

Manny
Walo
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
6:1725
Avg fight time
88
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 5 |
| BCF | 9 |
| DWCS | 1 |
| EFC | 1 |
| FNG | 1 |
| FS | 1 |
| TKFC | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 17 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Reach | 76 inch (193 cm) |
| Leg Reach | 40 inch (102 cm) |
| Style | Combat Sambo |
| Country | Russia |