Info about Bogdan Guskov
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 18 |
| Loss | 3 |
| Draw | 1 |
| Reach | 76 inch (193 cm) |
| Leg Reach | 41 inch (104 cm) |
| Country | Uzbekistan |
Bogdan Guskov
18 - 3 - 1
(W-L-D)
Uzbekistan
Victor
Hugo

Cristian
Herrera Sarango
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
5:1721
Avg fight time
1111
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 6 |
| AFC | 1 |
| BCF | 1 |
| FNG | 2 |
| GTC | 1 |
| IOMAF | 1 |
| LFC | 1 |
| MMASR | 3 |
| MPL | 1 |
| RCCM | 2 |
| TKFC | 2 |
| Not defined | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 18 |
| Loss | 3 |
| Draw | 1 |
| Reach | 76 inch (193 cm) |
| Leg Reach | 41 inch (104 cm) |
| Country | Uzbekistan |