Info about Baysangur Susurkaev
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 0 |
| Draw | 0 |
| Reach | 79.1 inch (201 cm) |
| Leg Reach | 46 inch (117 cm) |
| Style | Striker |
| Country | Russia |
Baysangur Susurkaev
11 - 0 - 0
(W-L-D)
Russia
Bekhruz
Kurbonov

Bekten
Jeenbekov
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
4:5018
Avg fight time
77
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 2 |
| ACA | 4 |
| AFC | 1 |
| BP | 1 |
| CMMA | 1 |
| DWCS | 1 |
| FFC | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 0 |
| Draw | 0 |
| Reach | 79.1 inch (201 cm) |
| Leg Reach | 46 inch (117 cm) |
| Style | Striker |
| Country | Russia |