Info about Djorden Santos
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.6 inch (192 cm) |
| Leg Reach | 41 inch (104 cm) |
| Country | Brazil |
Djorden Santos
11 - 2 - 0
(W-L-D)
Brazil
Han
Seul Kim

Adam
Bramhald
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
13:3653
Avg fight time
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 2 |
| AN1 | 1 |
| DWCS | 1 |
| SFFN | 1 |
| SFMMA | 1 |
| TF | 2 |
| Titan | 1 |
| X1K | 1 |
| Not defined | 3 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 2 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.6 inch (192 cm) |
| Leg Reach | 41 inch (104 cm) |
| Country | Brazil |