Info about Quillan Salkilld
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 1 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 42 inch (107 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Australia |
Quillan Salkilld
11 - 1 - 0
(W-L-D)
Australia
Matheus
Felipe

Gauge
Young
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
8:0232
Avg fight time
66
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 4 |
| DWCS | 1 |
| EMMA | 7 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 1 |
| Draw | 0 |
| Reach | 75.2 inch (191 cm) |
| Leg Reach | 42 inch (107 cm) |
| Style | BJJ |
| Country | Australia |