Info about Andrey Pulyaev
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 10 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Reach | 78.4 inch (199 cm) |
| Leg Reach | 41.5 inch (105 cm) |
| Country | Russia |
Andrey Pulyaev
10 - 4 - 0
(W-L-D)
Russia
Soufiane
Kabil

Ali
Fathiarteh
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
7:3629
Avg fight time
55
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 2 |
| DWCS | 1 |
| KMMAF | 1 |
| NWPA | 1 |
| RCCM | 1 |
| SFC | 7 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 10 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Reach | 78.4 inch (199 cm) |
| Leg Reach | 41.5 inch (105 cm) |
| Country | Russia |