Info about Alice Ardelean
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 7 |
| Draw | 0 |
| Reach | 61.8 inch (157 cm) |
| Leg Reach | 36 inch (91 cm) |
| Country | Romania |
Alice Ardelean
11 - 7 - 0
(W-L-D)
Romania
Michael
Bersan

Antônio Marco
Guimarães
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
11:3545
Avg fight time
33
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 4 |
| BA | 1 |
| EFCA | 3 |
| GMC | 3 |
| LFN | 1 |
| RXF | 3 |
| Titan | 1 |
| UFT | 1 |
| Not defined | 3 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 11 |
| Loss | 7 |
| Draw | 0 |
| Reach | 61.8 inch (157 cm) |
| Leg Reach | 36 inch (91 cm) |
| Country | Romania |