Info about Kana Watanabe
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 13 |
| Loss | 4 |
| Draw | 1 |
| Age | 37 |
| Height | 65.7 inch (167 cm) |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 66 inch (168 cm) |
| Style | Judo |
| Country | Japan |
Kana Watanabe
13 - 4 - 1
(W-L-D)
Japan
Tyrell
Fortune

Alejandra
Lara
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
10:1941
Avg fight time
44
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| Bellator | 6 |
| DEEP | 1 |
| DJ | 5 |
| PFL | 3 |
| Rizin | 3 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 13 |
| Loss | 4 |
| Draw | 1 |
| Age | 37 |
| Height | 65.7 inch (167 cm) |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 66 inch (168 cm) |
| Style | Judo |
| Country | Japan |