Info about Su Mudaerji
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 19 |
| Loss | 7 |
| Draw | 0 |
| Age | 25 |
| Height | 68 inch (173 cm) |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 72 inch (183 cm) |
| Leg Reach | 38.5 inch (98 cm) |
| Style | Kickboxing |
| Country | China |
Su Mudaerji
19 - 7 - 0
(W-L-D)
China
Dan
Moret

Lauren
Mueller
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
7:1629
Avg fight time
1010
First round finishes
9:279
Avg fight time in the UFC
55
UFC Bouts for calculating statistics
0.400.40
Submission attempts per 15 min
0.200.20
Takedowns per bout
11
Takedowns Landed
11
Takedown Attempted
100%100
Successful takedown
57%57
Takedown Defense
4.834.83
Sig. strikes landed (per min)
7.007.00
Sig. strikes absorbed (per min)
228228
Sig. strikes landed
415415
Sig. strikes attempted
55%55
Significant Strikes Accuracy
55%55
Sig. strikes defense
249249
Sig. Strikes Landed
438438
Sig. Strikes Attempted
57%57
Striking Accuracy
0.4040
Avg. knockdowns per fight
0.6060
Coup attempts per fight
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 10 |
| CWM | 1 |
| WLF | 13 |
| Not defined | 2 |
Head
155
68%
Body
29
13%
Legs
44
19%
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 19 |
| Loss | 7 |
| Draw | 0 |
| Age | 25 |
| Height | 68 inch (173 cm) |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 72 inch (183 cm) |
| Leg Reach | 38.5 inch (98 cm) |
| Style | Kickboxing |
| Country | China |