Info about Steve Erceg
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 13 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 68.5 inch (174 cm) |
| Leg Reach | 38 inch (97 cm) |
| Country | Australia |
Steve Erceg
13 - 4 - 0
(W-L-D)
Australia
Andres
Luna

Willian
Souza
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
11:0544
Avg fight time
55
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 7 |
| EMMA | 7 |
| HEX | 2 |
| Not defined | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 13 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Last Weigh-In | 125 lbs (57 kg) |
| Reach | 68.5 inch (174 cm) |
| Leg Reach | 38 inch (97 cm) |
| Country | Australia |