Info about Ivana Petrović
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 7 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Reach | 70.9 inch (180 cm) |
| Leg Reach | 40 inch (102 cm) |
| Country | Croatia |
Ivana Petrović
7 - 4 - 0
(W-L-D)
Croatia
Guilherme
Cadena

Daguir
Imavov
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
KO/TKO
0
Dec
0
Sub
0
11:5646
Avg fight time
22
First round finishes
| Promotion | Bouts |
|---|---|
| UFC | 4 |
| AFC | 4 |
| BA | 1 |
| FCR | 1 |
| Fighter info | |
|---|---|
| Wins | 7 |
| Loss | 4 |
| Draw | 0 |
| Reach | 70.9 inch (180 cm) |
| Leg Reach | 40 inch (102 cm) |
| Country | Croatia |